2008’den bu yana Mobilya sektöründe hizmet veren firmamız, kalitesini geride bırakmadan sektöründe, müşterilerine; daha farklı ve zengin şekilde ürün yelpazesini sunabilmek amacıyla kendi kontrolündeki çeşitli markaları barındıran kumaş sektörüne girmiştir. Kumaş da kaliteli hizmeti ön planda tutarak, insanların daha kolay ulaşılabilirlik seviyesindeki online kumaş mağazasını tercih ettiklerini gözlemlemiştir. Bundan dolayı firmamız Türkiye’nin en çok çeşit barındıran online kumaş mağazası nı açmıştır. Konsept olarak her türlü kumaşın temin edilebilirliğini sağlamıştır. Insanlar rahat bir şekilde girip Online olarak Arzu ettikleri kumaş renklerine, motiflerine, desenlerine daha rahat kavuşarak Hatta istedikleri takdirde numune talep ederek onaylanması durumunda ürünleri mağaza mağaza gezmeden kalitelerini kontrol ederek temin etme fırsatı sunmuştur.

Ürünler Lojistik olarak PTT Kargo Aras Kargo Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile gönderilmektedir. Yüzlerce iş yerinin ve insanların tercih ettiği firmamız hedeflerine daha büyük kitleleri alarak hizmet kalitesini ve değişik yelpazedeki ürünlerini sizlerin hizmetine sunmuştur.

Nubuk kumaş , güneşe dayanıklı döşemelik kumaş , suya dayanıklı döşemelik kumaş , güneşe dayanıklı döşemelik deri , suya dayanıklı döşemelik deri , Deniz ve dayanıklı döşemelik kumaş , denize dayanıklı döşemelik deri , tuzlu suya dayanıklı döşemelik kumaş , tuzlu suya dayanıklı döşemelik deri , keten kumaş , yumuşak keten kumaş , döşemelik pamuklu kumaş , silinebilen kumaş , leke tutmayan ve silinebilir kumaş , tay tüyü kumaş , döşemelik Jaguar kumaş , döşemelik bufalo , Antilop kumaş , koltuk kumaşı , çiçekli berjer kumaşı , dizilerde çıkan koltukların kumaşları , lüks kumaşlar , en kaliteli döşemelik koltuk kumaşları , en hesaplı döşemelik koltuk kumaşları , döşemelik kumaş fiyatları, en ucuz döşemelik kumaş fiyatları ,  en pahalı döşemelik kumaş fiyatları ,  yeni moda döşemelik koltuk kumaşları , yeni model döşemelik kumaşlar ,  modern döşemelik kumaş , modern döşemelik koltuk kumaşları , spor koltuk döşemelik kumaşları , klasik döşemelik kumaşlar  , avangart koltuk kumaşları , Chester koltuk kumaşları , koltuk kumaşları ,  kapitoneli koltuk kumaşları ,  yeni sezon Mobilya kumaşları , kaliteli koltuk  kumaşı , kaliteli berjer kumaşı , kaliteli sandalye kumaşı ,  koltuk için Saten kumaş , döşemelik kadife kumaş , döşemelik kumaşlar , koltuk için döşemelik deri , berjer için döşemelik deri , koltuk derisi , kaliteli deri kumaş , parlak deri , mat deri kumaş , tekne için deri kumaşları , minder için kumaş , gemilerde kullanılan deri kumaşlar , teknelerde kullanılan döşemelik kumaşlar , tekne döşeme kumaşı , tente kumaşı , pamuklu kumaş , sentetik kumaş , desenli kumaş , çiçekli kumaş , Çizgili kumaş , kareli kumaş , damalı kumaş , resimli kumaş , benekli kumaş , kalpli kumaş , insan figürlü kumaş , döşemelik araba figürlü kumaş , meyve figürlü kumaş , kaliteli kadife kumaş , klasik takım döşeme kumaşı , varaklı kumaş , işlemeli kumaş , şönil kumaş , ipek şönil kumaş , birinci kalite silinebilir leke tutmaz kumaş , ithal kumaş , fantazi kumaş , döşemelik kumaş ve kumaş çeşitleri ve ayrıca Cafe Restaurant barlardaki otel otellerdeki oda  sandalye koltuk Loca  ve mobilya kumaşları ile vatandaşımıza geniş bir alanda bu kadar çeşidi online mağazamızdan tercih edebilirsiniz. ödeme hususundaki güvenilirliği ve kolaylığı da 3D teknolojisi ile  Veysel güvenlik sertifikası ile daha aktif duruma gelmiştir.

Bunun yanı sıra sosyal alanında da çalışanlarımızın sorumluluğunu bilerek kaliteli düzgün diksiyona sahip insanları eğitmek ve yetiştirilmektedir. Iş yerinden ziyade Hayat Okulu haline gelen firmamız insanların beğenisini her zaman kazanmıştır ve kazanmaya da devam edecektir. Firmamızın sloganı olduğu kadar vizyonumuz haline de gelen geleceğinizi şekillendirir sloganımız sadece yazıda kalmadığı gibi güncel hayatta da bizim felsefemiz olmuştur insanların yaptıracakları ürünlerin araştırmalarını Bizler daha önceden yaparak onlara yeni ve yeni modaya uygun ürünleri tercih etmelerini sağlayacak her türlü ortamın hazırlığını yapmış durumdayız. Ondan dolayı şimdiye kadar bizimle birlikte iş yapmış tüm müşterilerimize teşekkür eder yapacak olanlara da şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletiriz…

İzmir kumaş ailesi